Пошук (за назвою гуртка)

Пошук гуртка:
loader
loader
Напрями:
  •  
    loader
  •  
    loader
  •  
    loader
  •  
    loader
  •  
    loader
  •  
    loader
  •  
    loader
  •  
    loader
  •  
    loader
  •  
    loader
  •  
    loader
loader

Тележурналістика (Забродська М. А.)

Керівник: Забродська Мирослава Анатоліївна

Юні екскурсоводи (Грєчішкіна Г. Г.)

Керівник: Грєчішкіна Ганна Геннадіївна

Практикум державності

Керівник: Булдакова Олена Вікторівна

Скелелазіння (Пантелеєв І.В.)

Керівник: Пантелеєв Ігор Володимирович

Ритмічні фарби

Керівник: Тураєва-Стецька Олена Петрівна

Теріологія (Лисенко Р.В.)

Керівник: Лисенко Роман Володимирович

Основи громадянської освіти (Голубенко Л.В.)

Керівник: Голубенко Людмила Василівна

Живопис (Денисенко Ю.А.)

Керівник: Денисенко Юлія Анатоліївна

Лідер у мені

Керівник: Заняття проводитимуть досвідчені педагоги, психологи КПДЮ, сертифіковані тренери програми "Лідер у мені"

Tiktok-блогінг (Снісаренко М.О.)

Керівник: Снісаренко Марія Олегівна

« Чарівний світ паперу» Гарбар Н. В.

Керівник: Гарбар Надія Володимирівна

Валеологія (Іванчук Ю.В.)

Керівник: Іванчук Юлія Валентинівна

Вітрильний спорт (Павлусь Н.Б.)

Керівник: Павлусь Наталія Борисівна

Сувенір

Керівник: Дищук Світлана Володимирівна

Живопис (Дядченко Ю.Р.)

Керівник: Дядченко Юлія Русланівна

Живопис (Сита О.С.)

Керівник: Сита Ольга Сергіївна

Медіанетворкінг (Крутаков А.О.)

Керівник: Крутаков Андрій Олегович

Цифровий медіапростір (Крутаков А.О.)

Керівник: Крутаков Андрій Олегович

Екологічне краєзнавство (Завадська М.В.)

Керівник: Завадська Марина Василівна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Вітрильний спорт (Білогородський М.Є)

Керівник: Білогородський Михайло Євгенович

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Вітрильний спорт (Пантелей К.Ю.)

Керівник: Пантелей Костянтин Юрійович

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Вітрильний спорт (Ларіонов Н.О .)

Керівник: Ларіонов Назар Олегович

Школа цифрових навичок (Вовчановський П.П.)

Керівник: Вовчановський Павло Павлович

Культура і мова (англійська)

Керівник: Бєбіна Катерина Олександрівна

“Архітектура та дизайн” Єременко Є. С.

Керівник: Єременко Олена Сергіївна

Телекореспондент (Полісученко А.Ю.)

Керівник: Полісученко Анна Юріївна

Telegram-комунікації (Яцевський Я.В.)

Керівник: Яцевський Ярослав Вікторович

Медіаправо (Іллюк М.Ф.)

Керівник: Іллюк Максим Федорович

Спортивна журналістика (Іллюк М.Ф.)

Керівник: Іллюк Максим Федорович

“СВІТ ПРИРОДИ”-4 (Корсак Н.О.)

Керівник: Корсак Надія Олексіївна

“СВІТ ПРИРОДИ”-3 (Азарова Н.В.)

Керівник: Азарова Наталія Володимирівна

“СВІТ ПРИРОДИ”-2 (Моргун Н.Ю.)

Керівник: Моргун Наталія Юріївна

Motion Design (Шуміленко О.В.)

Керівник: Шуміленко Олексій Васильович

“СВІТ ПРИРОДИ”-1 (Стрельцова Г.М.)

Керівник: Стрельцова Ганна Миколаївна

Копірайтинг (Краснєр О.О.)

Керівник: Краснєр Олена Олегівна

Музично-цифрові технології (Борисенко Б.В.)

Керівник: Борисенко Богдан Володимирович

Розмовна французька (Казанцева Л.М.)

Керівник: Казанцева Лариса Миколаївна

Розмовна німецька (Дудка О.В.)

Керівник: Дудка Оксана Василівна

Молодь Медіа Продакшн

Керівник: Степаненко Владислав Ігорович

Журналіст електронних медіа (Катрич О.В.)

Керівник: Катрич Олеся В'ячеславівна

Мистецтво слова (Блажевська О.В.)

Керівник: Блажевська Оксана Володимирівна

Школа успіху (Бурмак А.Д.)

Керівник: Бурмак Альона Дмитрівна

Режисер монтажу (Ручко О.В.)

Керівник: Ручко Олександр Вікторович

Живопис (Підвисоцька Я.В.)

Керівник: Підвисоцька Ярослава Володимирівна

Кризова журналістика (Селезньов В. Д.)

Керівник: Селезньов Владислав Дмитрович

Театр для малечі (Ушатенко Б.А.)

Керівник: Ушатенко Богдана Анатоліївна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Біологія людини (Даниленко Є.В.)

Керівник: Даниленко Євген Володимирович

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Клінічна медицина (Кривець В.О.)

Керівник: Кривець Владислав Олександрович

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Вища нервова діяльність (Янко В.І.)

Керівник: Янко Вікторія Ігорівна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Юні орнітологи (Мєлєшкіна С.М.))

Керівник: Мєлєшкіна Світлана Михайлівна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний курс

Молекулярна біологія (Коваль П.Ю.)

Керівник: Коваль Поліна Юріївна

Біологічний практикум (Лучаківська Ю.С.)

Керівник: Лучаківська Юлія Сергіївна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Органічна хімія (Азарова Н.В.)

Керівник: Азарова Наталія Володимирівна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Еволюція біосфери (Пустовалов А.С.)

Керівник: Пустовалов Андрій Сергійович

Юні охоронці природи (Моргун Н.Ю.)

Керівник: Моргун Наталія Юріївна

Англійська мова в медіа (Можевенко О. С.)

Керівник: Можевенко Ольга Сергіївна

Сучасне мистецтво та Стріт-арт

Керівник: Гриценко Дмитро Станіславович

Основи відеомонтажу (Шуміленко О.В.)

Керівник: Шуміленко Олексій Васильович

Сторітелінг (Антоненко Є. О.)

Керівник: Антоненко Євгенія Олексіївна

Актор кіно і ТБ (молодші) (Печенізький А.А.)

Керівник: Печенізький Андрій Андрійович

Актор кіно і ТБ (старші) (Печенізький А.А.)

Керівник: Печенізький Андрій Андрійович

Юні ботаніки (Корсак Н.О.)

Керівник: Корсак Нідія Олексіївна

Сценічна пластика та ритміка

Керівник: Сіроговська Анастасія Сергіївна

Режисура монтажу (Гедзь І.В.)

Керівник: Гедзь Ірина Василівна

“Радіокеровані моделі” – Голубок А. О.

Керівник: Голубок Андрій Олексійович

Історія дипломатії (Заєць А.В.)

Керівник: Заєць Анастасія Вікторівна

Введення у міжнародну політику (Заєць А.В.)

Керівник: Заєць Анастасія Вікторівна

Відеоблогінг (Ручко О.В.)

Керівник: Ручко Олександр Вікторович

Основи критичного мислення (Троценко О.Л.)

Керівник: Троценко Олексій Леонідович

Радіотеатр. Медіа продакшн (Кирей С.В.)

Керівник: Кирей Стефані Вікторівна

Юнкори (Гуржуєнко М.В.)

Керівник: Гуржуєнко Майя Віталіївна

Лицарі пера (Гуржуєнко М.В.)

Керівник: Гуржуєнко Майя Віталіївна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Ветеринарна медицина (Совтус А.О.)

Керівник: Совтус Анна Олександрівна

Основи етики “Джерела” (Корсенко Т.В.)

Керівник: Корсенко Тетяна Вікторівна

“Python для початківців” – Созоненко С. Г.

Керівник: Созоненко Сергій Григорович

Блогінг (Забродська М. А.)

Керівник: Забродська Мирослава Анатоліївна

Тележурналістика (Антоненко Є. О.)

Керівник: Антоненко Євгенія Олексіївна

Аудіотеатр “АRT-ефір” (Бугаєнко М.І.)

Керівник: Бугаєнко Марина Ігорівна

Захист прав людини (Троценко О.Л.)

Керівник: Троценко Олексій Леонідович

Медична школа (Янко В.І., Кривець В.О., Сотникова О.М., Буранова Я.Ю.)

Керівник: Янко В.І., Мазанович А.В., Кривець В.О., Сотникова О.М., Буранова Я.Ю.

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

PR-технології у туризмі (Бутурлакін Р.А.)

Керівник: Бутурлакін Роман Андрійович

Спортивне орієнтування (Дуднік І.А.)

Керівник: Дуднік Ілля Андрійович

Спортивне орієнтування (Черниш Т.А.)

Керівник: Черниш Тетяна Андріївна

Громадська журналістика (Степаненко В. І.)

Керівник: Степаненко Владислав Ігорович

Кераміка та гончарство

Керівник: Рябчук Анастасія Вікторівна

“Казковий світ природи” (Шепель О.О.)

Керівник: Шепель Олена Олексіївна

Ансамбль народної музики “Первоцвіт”

Керівник: Художній керівник колективу - Олександр Олександрович Лисич. Керівники гуртків: Іван Миколайович Данчило (сопілка, цимбали), відмінник освіти України Людмила Андріївна Гайворонська (сопілка), Юлія Юріївна Білоус (народний вокал), Роман Вікторович Скидан (кобза, гітара), Ніна Леонідівна Лойко (скрипка)

Дівочий хор “Вогник”

Керівник: Художній керівник колективу - Олена Павлівна Соловей. Керівники гуртків - Юлія Аркадіївна Репецька, Єлизавета Вікторівна Буслінська, Марина Олександрівна Лапшина, відмінник освіти України Людмила Олександрівна Тихонова

Шоу-гурт “Сонях”

Керівник: Художній керівник колективу - Уляна Несторівна Петрівська. Керівник гуртка - Богдан Володимирович Борисенко

М’яка іграшка

Керівник: Рибальченко Лариса Михайлівна, відмінник освіти України

Хорова капела хлопчиків та юнаків “Дзвіночок”

Керівник: Художній керівник колективу - заслужений артист України Рубен Толмачов. Керівники гуртків - Катерина Олександрівна Шимко, Наталя Володимирівна Лімонт, Євгенія Олександрівна Кулікова.

Ансамбль класичного балету Vira

Керівник: Художній керівник колективу та керівник гуртка класичного балету - Янкіна Ганна Леонідівна

Ансамбль сучасної хореографії “Фламінго”

Керівник: Художні керівники колективу - відмінник освіти України Людмила Миколаївна Грищенко та відмінник столичної освіти Наталія Миколаївна Желяк. Керівники гуртків - Інна Вікторівна Цимбал, Ганна Олександрівна Кийко, Олег Миколайович Колісніченко.

Ансамбль спортивного бального танцю “Фаворит”

Керівник: Художній керівник - відмінник освіти України Володимир Віталійович Стадников. Керівники гуртків - Софія Юріївна Порохова, Костянтин Володимирович Лисенко

Хореографічний ансамбль “Квіти України”

Керівник: Художній керівник колективу - заслужений працівник освіти України Валерія Валеріївна Бакалинська. Керівники гуртків - Ольга Антонівна Сахарова, відмінник освіти України Людмила Семенівна Пальчук, Нікабадзе Тетяна Михайлівна, Лукашенко Ксенія Сергіївна, Олексій Володимирович Ємцов, Олексій Петрович Покрепа

Дитячо-юнацький цирк “Але-ап”

Керівник: Художні керівники колективу - відмінник столичної освіти Ірина Володимирівна Гінжалюк, майстер спорту з акробатики Олег Юрійович Курінський. Керівники гуртків - Олена Володимирівна Ваталєва, Дарина Олегівна Ходаківська, Наталія Петрівна Петренко, Інесса Сергіївна Львова.

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Витинанка

Керівник: Шинкаренко Ольга Володимирівна - майстер декоративного розпису та витинанки, член НСМНМУ, лауреат мистецьких премій, відзнака

Декоративний розпис

Керівник: Шинкаренко Ольга Володимирівна - майстер декоративного розпису та витинанки, член НСМНМУ, лауреат мистецьких премій, відзнака

Юний медик

Керівник: Лесів Ірина Романівна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Основи медичних знань (Сотнікова О.М.)

Керівник: Сотнікова Олена Миколаївна

Валяння з вовни

Керівник: Писаченко Ольга Миколаївна

Скелелазіння (Вітенчік Т.П.)

Керівник: Вітенчік Тетяна Петрівна

Скелелазіння (Балась М.С.)

Керівник: Балась Максим Сергійович

Скелелазіння (Олійник В.В.)

Керівник: Олійник Віталій Володимирович

Велотуризм (Олійник В.В.)

Керівник: Олійник Віталій Володимирович

Археологічне краєзнавство (Кухарська О.М.)

Керівник: Кухарська Олена Миколаївна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Києвознавство (Васильєва Н.П.)

Керівник: Васильєва Наталія Павлівна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Історичне краєзнавство (Кузьменко М.О.)

Керівник: Кузьменко Маргарита Олександрівна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Геологія (Крочак М.Д.)

Керівник: Крочак Марина Дмитрівна

Юні рятувальники (Білоусова І.В.)

Керівник: Білоусова Ірина Володимирівна

Школа виживання (Ахвердов А.А.)

Керівник: Ахвердов Артур Арсенович

Скаутинг (Ізварін В.С.)

Керівник: Ізварін Володимир Сергійович

Туристи-скаути (Карачевський О.С.)

Керівник: Карачевський Олександр Станіславович

Пішохідний туризм (Воронков О.І.)

Керівник: Воронков Олександр Ілліч

Пішохідний туризм (Лисенко Н.І.)

Керівник: Лисенко Наталія Ігорівна

Пішохідний туризм (Шапіро Л.П.)

Керівник: Шапіро Людмила Петрівна

Іграшкова майстерня

Керівник: Скалозуб Надія Дмитрівна, художник КПДЮ, відмінник освіти України.

Арт фотографія (Голубчик Я.Л.)

Керівник: Голубчик Ярослав Леонідович

Журналістика для всіх (Сташко Ж.М.)

Керівник: Сташко Жанна Миколаївна

Ораторська майстерність (Скоробогач Ю.М.)

Керівник: Скоробогач Юлія Михайлівна

Телережисура (Скоробогач Ю.М.)

Керівник: Скоробогач Юлія Михайлівна

Радіожурналіст (Скоробогач Ю.М.)

Керівник: Скоробогач Юлія Михайлівна

Основи реклами (Досенко А.К.)

Керівник: Досенко Анжеліка Костянтинівна

SMM-просування. Лайфхаки (Яцевський Я.В.)

Керівник: Яцевський Ярослав Вікторович

Авіамоделювання (Кремко В.І.)

Керівник: Кремко Валерій Іванович

Авіамоделювання (Міленін І.М.)

Керівник: Міленін Ігор Миколайович

Репортери (Плохотнюк Н.І.)

Керівник: Плохотнюк Наталія Іванівна

Краєзнавча журналістика (Плохотнюк Н.І.)

Керівник: Плохотнюк Наталія Іванівна

Телеведучі (Барилик Є.І.)

Керівник: Барилик Єлизавета Ігорівна

Блогінг (Барилик Є.І.)

Керівник: Барилик Єлизавета Ігорівна

Міжнародна журналістика (Застольська В.В.)

Керівник: Застольська Вероніка Володимирівна

Культура мови журналіста (Застольська В.В.)

Керівник: Застольська Вероніка Володимирівна

Культура і мова (французька) (Казанцева Л.М.)

Керівник: Казанцева Лариса Миколаївна

Культура і мова (англійська) (Грицюк В.С.)

Керівник: Грицюк Вікторія Степанівна

Психологічний проєктор (Гашимова Д.С.)

Керівник: Гашимова Діана Сулейманівна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Майстерня спілкування (Тарасенко О.А.)

Керівник: Тарасенко Ольга Анатоліївна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Біотехнологія (Бондаренко О.Ю.)

Керівник: Бондаренко Оксана Юріївна

Казковий вулик (Животенко Л.В.)

Керівник: Животенко Леся Василівна

Вчитися легко (Гайдаржи О.В.)

Керівник: Гайдаржи Олена Василівна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний курс

Біохімія (Назаренко В.І.)

Керівник: Назаренко Володимир Іванович

Реклама і PR

Керівник: Шапоренко Олена Олександрівна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Генетика (Кваско О.Ю.)

Керівник: Кваско Олена Юріївна

Основи підприємницької діяльності

Керівник: Шапоренко Олена Олександрівна

Юні парашутисти

Керівник: Роговець Микита Сергійович

Юні парашутисти (Кулігіна О.О.)

Керівник: Кулігіна Ольга Олександрівна

Ракетомоделювання (Видолоб А.В.)

Керівник: Видолоб Анатолій Василійович

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Юні льотчики-штурмани (Белозьоров А.Ю.)

Керівник: Белозьоров Андрій Юрійович

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний курс

Олімпіадна біологія (Соляник О.В.)

Керівник: Соляник Олена Вікторівна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Юні льотчики-штурмани (Чорний Г.В.)

Керівник: Чорний Григорій Володимирович

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний курс

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Хімія. Поглиблений курс (Бухтіяров В.К.)

Керівник: Бухтіяров Віктор Кимович

Декоративна графіка

Керівник: Елланська Світлана Едуардівна

Авторська лялька

Керівник: Румянцева Олена Анатоліївна

Арт-скульптура

Керівник: Румянцева Олена Анатоліївна

Академічний вокал

Керівник: Юркевич Зоя Сергіївна

Скрипка

Керівник: Лойко Ніна Леонідівна

Кобза, гітара

Керівник: Скидан Роман Вікторович

Сопілка, цимбали

Керівник: Данчило Іван Миколайович

Народний вокал

Керівник: Білоус Юлія Юріївна

Сопілка

Керівник: Гайворонська Людмила Андріївна

Саксофон, Кларнет

Керівник: Цибулько Михайло Іванович

Естрадно-духовий оркестр «ЮНІСТЬ»

Керівник: Нестерук Михайло Григорович

Бісерне сяйво

Керівник: Ровинська Людмила Володимирівна

Іграшка гачком

Керівник: Писаченко Ольга Миколаївна

Ансамбль музичних інструментів “Експромт”

Керівник: Ільєнко Ганна Анатоліївна, Науменко Яна Володимирівна

Сценічний рух

Керівник: Третьяков Дмитро Михайлович

Акторська майстерність та сценічна мова

Керівник: Дорошенко Людмила Костянтинівна, Третьяков Дмитро Михайлович

Діджитал-арт (Ганілов А.О.)

Керівник: Ганілов Артур Олександрович

Основи цифрового малюнку (Ганілов А.О.)

Керівник: Ганілов Артур Олександрович

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Юні льотчики-штурмани

Керівник: Ковальчук Олександр Степанович

Основи сценічної майстерності (Неміровченко С.А.)

Керівник: Неміровченко Світлана Анатоліївна

Хоровий (дівчатка 8-11 років)

Керівник: Буслінська Єлизавета Вікторівна

Хоровий (дівчатка 5-8 років)

Керівник: Лапшина Марина Олександрівна

Бандура, ансамбль бандуристів

Керівник: Слободянюк Наталія Аркадіївна, Сас Інга Гурамівна, Якушко Анна Миколаївна

Художнє слово (Либа Н.І.)

Керівник: Либа Наталія Іванівна

Основи гриму та візажу (Неміровченко С.А.)

Керівник: Неміровченко Світлана Анатоліївна

Циркові жанри, акробатика (хлопчики, дитячо-юнацький цирк “Але-ап”)

Керівник: Ваталєва Олена Володимирівна, Петренко Наталія Петрівна

Хоровий (хлопці)

Керівник: Лімонт Наталя Володимирівна, Кулікова Євгенія Олександрівна

Театр для малечі (Лациба Н.В.)

Керівник: Лациба Надія Василівна

Аудіотеатр “АRT-ефір” (Адаменко О.М.)

Керівник: Адаменко Олександр Миколайович

Ігрова майстерня (Бугаєнко М.І.)

Керівник: Бугаєнко Марина Ігорівна

Спортивні бальні танці (початковий рівень ансамблю “Фаворит”)

Керівник: Лисенко Костянтин Володимирович, Порохова Софія Юріївна

“Дивограй” (Ярова О.А.)

Керівник: Ярова Оксана Анатоліївна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Неорганічна хімія (Азарова Н.В.)

Керівник: Азарова Наталія Володимирівна

Хімія навколо нас (Азарова Н.В.)

Керівник: Азарова Наталія Володимирівна

“Оригамі”- Силіна Т. О.

Керівник: Силіна Тетяна Олексіївна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Ентомологія (Бур`ян З.В.)

Керівник: Бур'ян Зоряна Валеріївна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Зоологія (Бур`ян З.В.)

Керівник: Бур'ян Зоряна Валеріївна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Біоніка (Гладун Д.В.)

Керівник: Гладун Дмитро Вікторович

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Основи біології (Даниленко Є.В.)

Керівник: Даніленко Євгеній Володимирович

3D Друк

Керівник: Вакансія

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Основи візажу (Козловська І.П.)

Керівник: Козловська Ірина Петрівна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Основи гідробіології (Ляшенко В.А.)

Керівник: Ляшенко Володимир Артемович

Екологія людини (Моргун Н.Ю.)

Керівник: Моргун Наталія Юріївна

Циркові жанри, акробатика (початковий рівень дитячо-юнацького цирку “Але-ап”)

Керівник: Ваталєва Олена Володимирівна, Петренко Наталія Петрівна

“Сучасний школярик” – Грігус А. М.

Керівник: Грігус Андрій Миколайович

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Аналітична хімія (Прокопенко В.П.)

Керівник: Прокопенко Валентина Петрівна

Юні автомобілісти – (Граждан О. Б.)

Керівник: Граждан Олександр Броніславович

Природа і творчість (Стрельцова Г.М.)

Керівник: Стрельцова Ганна Миколаївна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Косметологія (Тищенко Є.В.)

Керівник: Тищенко Євгенія Вікторівна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний курс

Косметологія 2-й рік навчання (Тищенко Є.В.)

Керівник: Тищенко Євгенія Вікторівна

Прикладна зоологія (Ткачук І.О.)

Керівник: Ткачук Ігор Олександрович

“Автомоделювання” – Качур В. В.

Керівник: Качур Віктор Валентинович

“Основи програмування” – Созоненко С. Г.

Керівник: Созоненко Сергій Григорович

“Оригамі” – Мудрик Н. Ю.

Керівник: Мудрик Наталія Юріївна

“Паперопластика” – Селезньова Т. В.

Керівник: Селезньова Тетяна Вікторівна

“Леголенд” – Мудрик Н. Ю.

Керівник: Мудрик Наталія Юріївна

“Леголенд” – Матвійчук Н. І.

Керівник: Матвійчук Наталія Іванівна

Графіка

Керівник: Каверзнева Наталія Володимирівна

Живопис (Кожаєва Т.О.)

Керівник: Кожаєва Тетяна Олексіївна

Художня кераміка (Рум’янцева О.А.)

Керівник: Рум'янцева Олена Анатоліївна

Кулінарія “Смакота”

Керівник: Рудь Наталія Валентинівна

Майстерня писанкарства

Керівник: Дищук Світлана Володимирівна

Ігрова майстерня (Ярова О.А.)

Керівник: Ярова Оксана Анатоліївна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Гра Го (Симоненко В.В.)

Керівник: Симоненко Вікторія Валеріївна

Гра Го (Гальченко Г.М.)

Керівник: Гальченко Григорій Михайлович

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Гра Го (Русановська Н.О.)

Керівник: Русановська Наталія Олександрівна

Шашки (Кондратенко Л. В.)

Керівник: Кондратенко Любов Василівна

Шашки (Шманенко М.С.)

Керівник: Шманенко Марія Сергіївна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Шашки (Коваленко В.Ю.)

Керівник: Коваленко Віктор Юрійович

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Шахи (Левенко П.А.)

Керівник: Левенко Павло Андрійович

Шахи (Рудченко О.Ю.)

Керівник: Рудченко Олександр Юрійович

Веслування на байдарках і каное (Мусевич В.В.)

Керівник: Мусевич Віктор Володимирович

Веслування на байдарках на каное (Кардаш О.О.)

Керівник: Кардаш Олександра Олександрівна

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Веслування на байдарках на каное (Вайчуліс К.К.)

Керівник: Вайчуліс Костянтин Костянтинович

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Веслування на байдарках на каное (Завілінський О.С.)

Керівник: Завілінський Олександр Семенович

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Вітрильний спорт (Леончук І.І.)

Керівник: Леончук Ігор Ігоревич

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Вітрильний спорт (Савченко К.Ю.)

Керівник: Савченко Костянтин Юрійович

Настільний хокей (Мармалюк Д.В.)

Керівник: Мармалюк Дмитро Володимирович

Мистецтво стінопису

Керівник: Копилова Юлія Вікторівна

Майстерня ведучого “Авансцена” (Маленіна В.В.)

Керівник: Маленіна Валерія Володимирівна

Світ вишивки

Керівник: Ключник Наталія Веніамінівна

Шкіряна пластика

Керівник: Ключник Наталія Веніамінівна.

Ігрова майстерня (Адаменко О.М.)

Керівник: Адаменко Олександр Миколайович

“Судномоделювання”-Костюк І.П.

Керівник: Костюк Ілля Павлович


Scroll Up