Спортивне орієнтування (Черниш Т.А.)

Спортивне орієнтування (Черниш Т.А.)


Про гурток

Спортивне орієнтування – вид спорту, в якому учасники за допомогою спортивної карти і компаса проходять невідому їм дистанцію через контрольні пункти, що розташовані на місцевості. Результати визначаються за часом проходження дистанції (в певних випадках з урахуванням штрафного часу) або за кількістю набраних очок.

Для дітей віком

9-19 років


Викладач

Черниш Тетяна Андріївна

Освіта вища (фізична культура і спорт) Чемпіонка світу зі спортивного орієнтування (трейл) Майстер спорту України міжнародного класу зі спортивного орієнтування +380666787487


Програма

Загальна та спеціальна фізична підготовка. Теоретична, психологічна  підготовка. Опанування базових елементів техніки і тактики орієнтування на заняттях в Києві та в спортивних таборах на виїзді. Участь у змаганнях зі спортивного орієнтування (бігом, на лижах, трейл) в приміщеннях і на місцевості (парки та житлова забудова міста Києва. При достатній підготовленості, - участь у всеукраїнських і міжнародних змаганнях.


Заходи

Участь у міських, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, навчально-тренувальних зборах (відповідно до календаря змагань)