Ентомологія (Бур`ян З.В.)

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Ентомологія (Бур`ян З.В.)


Про гурток

Курс спрямований на вивчення комах, що населяють нашу планету, різноманіття будову, розмноження, спосіб життя, поширення та їх роль у природі і житті людини

Для дітей віком

10-12 років


Викладач

Бур'ян Зоряна Валеріївна

Освіта повна вища. Викладає у гуртках "Ентомологія", "Зоологія".

 • тел. +38(044)298 28 26
 • email: biologykpdu@gmail.com

 • Програма

  Ентомологія

  • МОДУЛЬ 1 ВСТУП. ЕНТОМОЛОГІЯ – НАУКА ПРО КОМАХ ТЕОРІЯ Основні етапи розвитку ентомології. Етичні аспекти наукових досліджень. Сучасна систематика і класифікація комах. ПРАКТИКА Робота з мікроскопами та бінокулярами. НАВИЧКИ Вміння працювати зі світловою мікроскопією та класифікувати комах.
  • МОДУЛЬ 2 ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА КЛАСУ КОМАХИ ТЕОРІЯ Внутрішня та зовнішня будова комах. ПРАКТИКА Розгляд колекції комах. Спостереження за польотами та поведінкою комах. Препарування таргана. НАВИЧКИ Вміння розрізняти комах з повним та неповним перетворенням.
  • МОДУЛЬ 3 КОМАХИ З НЕПОВНИМ МЕТАМОРФОЗОМ ТЕОРІЯ Ряд. Загальна характеристика. Представники. ПРАКТИКА Розгляд різноманіття колекцій комах. Збір, визначення та вивчення окремих представників. НАВИЧКИ Вміння визначати види різних систематичних груп комах за визначниками.
  • МОДУЛЬ 4 КОМАХИ З ПОВНИМ ПЕРЕТВОРЕННЯМ ТЕОРІЯ Ряд. Загальна характеристика. Представники. ПРАКТИКА Розгляд різноманіття колекції. Збір, визначення та вивчення окремих представників. Екскурсії до зоологічного музею. НАВИЧКИ Вміння визначати види різних систематичних груп комах за визначниками.


  Заходи

  Робота з мікроскопами та бінокулярами. Розгляд різноманіття колекцій комах з неповним та повним перетворенням. Збір, визначення та вивчення окремих представників. Екскурсії.