Біотехнологія (Бондаренко О.Ю.)

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний гурток

Біотехнологія (Бондаренко О.Ю.)


Про гурток

Курс спрямований на вивчення основних напрямів та методів біотехнології. На заняттях ви зможете ознайомитись з основними методами біотехнології, мікроклонального розмноження рослин, генетичної інженерії, зможете своїми руками виділити ДНК та перевірити продукти на наявність ГМO, а також навчитися самостійно планувати та проводити експерименти, брати участь у різноманітних конкурсах та перемагати

Для дітей віком

14-17 років


Викладач

Бондаренко Оксана Юріївна

Освіта повна вища, кандидат біологічних наук.

 • тел. +38(044)298 28 26
 • email: biologykpdu@gmail.com

 • Програма

 • МОДУЛЬ 1 ЗАГАЛЬНА БІОТЕХНОЛОГІЯ ТЕОРІЯ Біотехнологічні методи та їх використання у вирішенні проблем людства. ПРАКТИКА Методи дослідження клітин. Отримання мікропрепаратів рослинних клітин та бактеріальних культур. НАВИЧКИ Правила роботи з мікроскопом. Приготування мікропрепаратів.
 • МОДУЛЬ 2 ОСНОВИ ГЕННОЇ ТА КЛІТИННОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ТЕОРІЯ Характеристика основних груп органічних речовин. Способи генетичної трансформації. ГМО. ПРАКТИКА Створення різних поживних середовищ в залежності від цілі експерименту. НАВИЧКИ Робота з хімічним посудом, вагами, хімічними реактивами.
 • МОДУЛЬ 3 ПРОМИСЛОВА БІОТЕХНОЛОГІЯ ТЕОРІЯ Основні типи біотехнологічних виробництв. ПРАКТИКА Дослідження морфогенного та неморфогенного калюсу. НАВИЧКИ Володіння технікою культивування рослинних тканин в умовах in vitro.

 • Заходи

  1. Майстер-класи «Наукові практикуми для великих та маленьких»
  2. Екскурсії гуртківців та школярів міста донаукових установ Києва
  3. Участь гуртківців лабораторії у Всеукраїнських і Міжнародних наукових конкурсах та конференціях, публікації результатів власних наукових досліджень
  4. Круглі столи, диспути з найсучасніших проблем біології