Веслування на байдарках і каное (Мусевич В.В.)

Веслування на байдарках і каное (Мусевич В.В.)


Про гурток

Веслуванням на байдарках і каное займаються як чоловіки, так і жінки. Існують човни для одного учасника (одиночки), двох учасників (двійки) і чотирьох учасників (четвірки). Змагання проводяться на дистанціях: 200 метрів, 500 метрів 1000 метрів, 5000 метрів. Головна мета – виховання та розвиток молодого покоління, загартування і зміцнення імунітету. Участь у Чемпіонатах країни, області та міста.

Для дітей віком

9-21 років


Викладач

Мусевич Віктор Володимирович

Дві вищі спортивні освіти. майстер спорту України, чемпіон України з веслування. 0959194182


Програма

Спортивно-оздоровчі групи – оздоровлення дітей, розвиток загальних фізичних якостей, орієнтація дітей на спеціалізацію. Виконання перевідних тестів із ЗФП. Групи початкової підготовки (ПП) – від 2 до 4 років навчання. У навчально-тренувальному процесі увага приділяється всім сторонам підготовки: - технічна підготовка - оволодіння засадами техніки веслування; - фізична підготовка - всебічний фізичний розвиток через застосування засобів ЗФП, роботи на тренажерах, веслування в басейні та човнах; - психологічна підготовка - зростання рівня мотивації до занять веслувальним спортом і виховання працелюбності; - тактична підготовка - створення загального уявлення про тактику веслування; - теоретична підготовка - створення уявлення про систему тренування веслярів. Переведення на наступний рік навчання відбувається після виконання вимог спортивної підготовленості, згідно навчальної програми. Після проходження навчання у групах ПП1, ПП2  відбувається переведення до груп: ПОПЕРЕДНЬОЇ БАЗОВОЇ ПІДГОТОВКИ 1-4 РОКІВ НАВЧАННЯ (ПБП) На цьому етапі спеціалізації приділяється увага: - технічна підготовка - поглибленому оволодінню технікою веслування з урахуванням індивідуальних особливостей весляра; - фізична підготовка - поглибленій спеціальній фізичній підготовці із застосуванням веслування в усіх варіантах і спеціальних вправ на воді й на суші з переважним розвитком загальної та спеціальної витривалості; - психологічна підготовка - підвищенню рівня відповідальності, самостійності у прийнятті рішень, вихованню психічної стійкості до навантажень; - тактична підготовка - засвоюванню та деталізації деяких тактичних прийомів та умінь проходження дистанцій; теоретична підготовка - поглибленому ознайомленню з системою підготовки веслярів. СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ БАЗОВОЇ ПІДГОТОВКИ 1-2 РОКІВ НАВЧАННЯ (СБП) Очікувані результати: закріплення у складі збірної команди міста, області, країни; підвищення рівня СФП і ЗФП згідно з вимогами національних збірних команд; виконання вимог із ЗФП та СФП. Удосконалення спортивної майстерності.


Заходи

Участь у міських, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, навчально-тренувальних зборах (відповідно до календаря змагань)