Арт 3D друк (Моніна О. П.)

Арт 3D друк (Моніна О. П.)


Про гурток

Комп’ютерне 3D моделювання — це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки з використанням найсучасніших комп’ютерних технологій, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок. Також, це перші кроки дитини до майбутньої професії.

Для дітей віком

10-15 років


Викладач

Моніна Оксана Павлівна

ВИКЛАДАЄ:

  • Арт 3D друк
ТЕЛЕФОН 293-29-77 EMAIL vntspilna@gmail.com


Програма

  1. Історія розвитку ЗD – технологій.
3D-технології у світі. Розвиток та перспективи 3D-технологій в Україні. Сфери використання 3D - технологій. Професії, що пов’язані з ЗD-моделюванням.
  1. Створення простих ЗD моделей за допомогою Tinkercad.
Представлення реальних предметів у вигляді набору простих геометричних фігур та їх параметрів. Знайомство з інтерфейсом Tinkercad. Пошук та використання онлайн ресурсів готових 3D-моделей. Створення простих моделей.
  1. Розробка складних моделей з декількох деталей в системі автоматизованого проектування Onshape.
Створення ескізів. Створення тривимірних моделей на базі ескізу. Вивчення операції обертання. Додавання конструктивних елементів .Створення моделі з декількох компонентів.
  1. Знайомство з ЗD-принтером. Технологія друку на ЗD-принтері.
Види ЗD-принтерів. Побудова ЗD-принтеру. Запуск, калібровка. Заправка пластика. Підготовка до друку. Друк різнокольорових виробів. Вивчення налаштувань параметрів принтеру. Інтерфейс програмного забезпечення. Види програмного забезпечення. Режими ЗD-друку.


Заходи