Біохімія (Назаренко В.І.)

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний курс

Біохімія (Назаренко В.І.)


Про гурток

Курс розглядає закономірності будови, вмісту й перетворення в процесі життєдіяльності організмів хімічних сполук, загальних для живої матерії в цілому. Запрошуємо більше дізнатися про біохімію, як науку, зрозуміти її закономірності, проводити наукові дослідження та готувати роботи на різні наукові конкурси, а також брати участь у різноманітних біохімічних заходах.

Для дітей віком

15-18 років


Викладач

Назаренко Володимир Іванович

Освіта повна вища біологічна, кандидат біологічних наук.

 • тел. +38(044)298 28 26
 • email: biologykpdu@gmail.com

 • Програма

  Основи біохімії

 • МОДУЛЬ 1 СТАТИЧНА БІОХІМІЯ ТЕОРІЯ Склад живих організмів та структура біомолекул. ПРАКТИКА Визначення метаболітів вуглеводного обміну. Якісні дослідження ліпідів: жири, стероїди, фосфоліпіди. НАВИЧКИ Оволодіння методами вивчення обміну речовин та їх характеристиками.
 • МОДУЛЬ 2 ДИНАМІЧНА БІОХІМІЯ ТЕОРІЯ Вивчення перебігу та механізмів реакцій обміну речовин. ПРАКТИКА Ознайомлення з окисно-відновними ферментами. Хімія білків, ліпідів і вуглеводнів та їх функції. НАВИЧКИ Засвоїти загальну характеристику методів вивчення обміну речовин.
 • МОДУЛЬ 3 ФУНКЦІОНАЛЬНА БІОХІМІЯ ТЕОРІЯ Біохімічні реакції, які лежать в основі певних фізіологічних функцій. ПРАКТИКА Фізико-хімічні методи досліджень. НАВИЧКИ Бути обізнаними з проведенням фізико-хімічних методів дослідження.
 • МОДУЛЬ 4 МЕДИЧНА БІОХІМІЯ ТЕОРІЯ Закономірності обміну речовин та їх порушення в умовах як нормального так і за патологічних процесів,функціонування людського організму. ПРАКТИКА Імуноферментний аналіз. Біохімічні аналізи в клінічній медицині. НАВИЧКИ Розвинути клініко-біохімічне мислення.

 • Заходи

  1. Майстер-класи «Наукові практикуми для великих та маленьких»
  2. Екскурсії гуртківців та школярів міста донаукових установ Києва
  3. Участь гуртківців лабораторії у Всеукраїнських і Міжнародних наукових конкурсах та конференціях, публікації результатів власних наукових досліджень
  4. Круглі столи, диспути з найсучасніших проблем біології