Фотографія. Від історії до сучасних практик (Логвіненко К. О.)

Фотографія. Від історії до сучасних практик (Логвіненко К. О.)


Про гурток

Заняття гуртка відбуваються за адресою: Фортечний тупик 7А

На заняттях гуртка діти зможуть:

Дізнатися історію фотографії: Вивчаючи історію фотографії, ми допоможемо дітям поглибити своє розуміння фотографії та її еволюцію протягом часу. Дізнаємося про всесвітньо відомі школи фотографії, розглянемо проривні моменти та імена, які змінили світ фотомистецтва.

Розвивати технічні навички: Наші курси нададуть учасникам можливість оволодіти фундаментальними технічними аспектами фотографії, включаючи регулювання світла та композиційні навички, мобільну фотографію, здобудуть навички роботи в програмі Lightroom.

Виражати творчість та індивідуальність: Учасники гуртка можуть працювати над особистими фотографічними проєктами, виражаючи свої унікальні ідеї та індивідуальність через свої роботи. Також, діти навчаться використовувати різні стилі фотографії, від чорно-білої класики до сучасного мистецтва, щоб вони могли визначити, який стиль найкраще виражає їхню індивідуальність.

Розуміти соціокультурні та гуманітарні аспекти: Фотографія - це не лише мистецтво, але й засіб виразу соціокультурних реалій та глибоких гуманітарних аспектів. Ми розглянемо вплив фотографії на суспільство. Розуміння соціокультурних та гуманітарних аспектів фотографії допоможе учасникам гуртка розвивати своє критичне мислення, культурну обізнаність та глибше розуміти роль мистецтва в нашому світі.

Для дітей віком

14-21 років


Викладач

Логвіненко К. О.

Логвіненко Катерина Олександрівна

+380662326951

Освіта: бакалавр за спеціальністю «Культурологія, Менеджер культурних проєктів».

Має 8 років стажу комерційного фотографа. Співпрацювала з українськими та іноземними брендами. Має публікації в електронних медіа.


Програма


Заходи