Шоу-гурт “Сонях”

Шоу-гурт "Сонях"


Про гурток

Навчання передбачає поєднання двох жанрів – естрадної пісні та танцю в манері різних стилів виконання, зокрема: поп, рок, джаз, фанк, фолк. Ансамблевий та сольний спів, сучасна хореографія, розвиток естетичного смаку, акторська майстерність – це основні напрями навчання. Шоу-гурт «Сонях» - це перші кроки до втілення омріяних можливостей і осучаснення тих витоків музичного мистецтва, які несуть в собі патріотичний стрижень та збагачують дитячий світ українськими і європейськими цінностями, забезпечують правильне спрямування і характер розвитку дитини. "Сонях" - лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів, має почесне звання «Народний художній колектив».

Для дітей віком

5-21 років


Викладач

Художній керівник колективу - Уляна Несторівна Петрівська. Керівник гуртка - Богдан Володимирович Борисенко

Петрівська Уляна Несторівна - художній керівник колективу та керівник гуртка естрадного вокалу й  естрадного ансамблю (основний та вищий рівні). Має вищу освіту (Київський національний університет культури і мистецтв), має педагогічний досвід, креативна та сучасна. Є автором багатьох пісень, які виконує колектив. Борисенко Богдан Володимирович - керівник гуртка естрадного вокалу й естрадного ансамблю (початковий рівень), концертмейстер. Має вищу освіту, в колективі працює 4 роки. Талановитий аранжувальник та автор пісень, які виконує колектив.


Програма


Заходи

Концерти та мистецькі заходи в Палаці та місті. Участь у фестивалях-конкурсах різного рівня. Звітні концерти колективу, концерт "Сходинки майстерності".