Юні ботаніки (Корсак Н.О.)

Юні ботаніки (Корсак Н.О.)


Про гурток

Курс спрямований на розвиток інтересу дітей молодшого віку до вивчення дивовижного світу ботаніки, який їх оточує. Дізнаються про життя рослин та природу нашої планети, навчаться спостерігати за навколишнім світом.

Для дітей віком

6-7 років років


Викладач

Корсак Нідія Олексіївна

Освіта вища. Викладає гуртки "Юні ботаніки", "Цікава зоологія" школа "Світ природи".

 • тел. +38(044)298 28 26
 • email: biologykpdu@gmail.com

 • Програма

  Любування природою

  • МОДУЛЬ 1 НЕЖИВА І ЖИВА ПРИРОДА ТЕОРІЯ Поняття неживої природи: ґрунти, повітря, вода, сонце. Кругообіг в природі. Будова рослини. Від клітини до насінини. Поняття фотосинтезу. Опале листячко. ПРАКТИКА Вирощування рослинки з насінини. Гра: «Добери плід до листочку». НАВИЧКИ Розуміти значення природи для життя людини. Вміти розрізняти типові рослини міста. Вміти ввічливо ставитися до природи.
  • МОДУЛЬ 2 ЗНАЙОМСТВО З РОСЛИННИМ СВІТОМ ТЕОРІЯ Квіткові рослини, їх різнорманіття. Дерева. Кущі. Квіти. Трави. Культурні рослини на службі у людини. Зернові, Овочеві, Фруктово-ягідні рослини. Лікарські та отруйні рослини.Типи плодів, будова, розгляд, вирощування. ПРАКТИКА Збирання рослин для гербарію. Гра: «Знайди пару» , «Хто зайвий?» НАВИЧКИ Класифікувати плоди культурних рослин.Відрізняти лікарські та отруйні рослини. Вміти розрізняти квіткові рослини. Поробки з природного матеріалу.Робимо квітку з паперу.
  • МОДУЛЬ 3 ОХОРОНА РОСЛИННОГО СВІТУ ТЕОРІЯ Рослини червоної книги. Природні та штучні об'єкти природно-заповідного фонду своєї місцевості. ПРАКТИКА Парки та заповідники місцевості рідного краю.Дидактична гра «Рослини, що знаходяться у Червоній книзі». Дерева заповідників, що знаходяться під охороною. НАВИЧКИ Формування навичків дбайливого ставлення до природи..


  Заходи