Скаутинг (Льовіна М.І.)

Скаутинг (Льовіна М.І.)


Про гурток

Гурток «Скаутинг» працює за скаутським методом, який визнаний у більшості країн світу як один із найефективніших методів неформальної освіти. Кожна дитина та молода людина має бути гармонійно розвинута у відповідності до свого віку. Протягом курсу скаути вчяться ставити цілі та планувати їх досягнення. Плануючи свій власний розвиток діти вчяться відповідального ставлення до свого життя, а взаємодія з командою дає можливість розвитку лідерських навичок: а протягом мандрівок, таборів, змагань та тренувань діти закріплюють на практиці отримані знання.

Для дітей віком

12-17 років


Викладач

Льовіна Маргарита Ігорівна

0997920954


Програма

Скаутські вміння: Отримання вмінь за принципом: ЗНАЮ – отримання теоретичних знань, ВМІЮ – відпрацювання теоретичних знань на практиці отримуючи навик, ДІЮ – використовуючи отримані навички в реальних умовах отримуючи досвід, який трансформується в компетентності   Скаутські випробування: Участь у випробуваннях або змодельованих екстремальних ситуаціях   Мандрівки та пригоди: Оскільки Скаутський Рух – міжнародний Рух молоді, кожен Скаут має можливість мандрувати світом в компанії таких самих дітей або молоді з різних країн, брати участь у міжнародних та всесвітніх заходах та навчальних зборах


Заходи

Збір-похід «Козацькими шляхами» Наметові табори «Витоки», «Скаутвілль», «Зелена стежка», «Літотут» Водний похід «Річкові бобри» Велосипедний похід «Степові орли» Пішохідний похід «Лісові вовки» Зимовий табір «Freezzz»