Футбол (Рагімов В.Н.)

Футбол (Рагімов В.Н.)


Про гурток

Футбол є найпопулярнішим командним видом спорта в світі. Його мета – забити в ворота суперника м’яч якомога більшу кількість разів за встановлений час. Забивати у ворота м’яч можна будь-якими частинами тіла, крім рук. Метою  навчальної програми є формування фізично і духовно розвиненої особистості, підготовка спортивних резервів у футболі. Досягнення мети забезпечується виконанням таких завдань:

  • формування в підлітків потреби в регулярних заняттях фізичною культурою і спортом, дотриманні здорового способу життя.
  • набуття гуртківцями необхідних теоретичних знань з гігієни та фізіології;
  • оволодіння вихованцями основами техніки і тактики сучасного футболу;
  • забезпечення поступового підвищення рівня засвоєння необхідних навичок гри;
  • формування якостей особистості спортсмена (самовідданість, наполегливість, завзятість, самоконтроль, дисципліна, працелюбство, командний дух);
  • виховання впевненості у своїх силах, цілеспрямованості, уміння працювати в колективі.

Для дітей віком

7-12 років


Викладач

Рагімов Вадим Надирович

освіта вища педагогічна, за фахом Фізичне виховання. Педагогічний стаж роботи - 38 років. Відмінник освіти України. Тел. +380667260569


Програма

Спортивно-оздоровчі групи – оздоровлення дітей, розвиток загальних фізичних якостей, орієнтація дітей на спеціалізацію. Виконання перевідних тестів із ЗФП. ПОЧАТКОВИЙ  РІВЕНЬ – від 2 до 4 років навчання. У навчально-тренувальному процесі увага приділяється всім сторонам підготовки: - теоретична підготовка - історія розвитку футболу, правила гри у футбол, витоки українського футболу, видатні футболісти України, дитячо-юнацький та професіональний футбол в Україні. - спеціальна фізична підготовка - рухливі ігри та естафети з м’ячем; прискорення та ривки з м’ячем; стрибки з імітуванням удару головою; спортивні ігри гандбол, баскетбол за спрощеними правилами з елементами футболу. - тактико-технічна підготовка – пересування, удари по м’ячу ногою, удари головою по м’ячу зменшеної ваги, зупинки м’яча, ведення м’яча, відволікаючі дії (фінти) в умовах гри, відбирання м’яча, вкидання м’яча, жонглювання м’ячем, елементи гри воротаря, індивідуальні дії в нападі, групові дії в нападі, індивідуальні дії в захисті, групові дії в захисті.   ОСНОВНИЙ РІВЕНЬ  - 1-3 років навчання На цьому етапі вдосконалюються набуті навички, знання та вміння теж по всім сторонам підготовки: - теоретична підготовка - історія українського футболу, медичний контроль і самоконтроль юного футболіста, профілактика травматизму під час занять футболом, правила гри у футбол, українські та зарубіжні футбольні клуби, спортивний режим і харчування юного футболіста, основні поняття арбітражу, техніка безпеки. - спеціальна фізична підготовка - рухливі ігри та естафети з м’ячем; прискорення та ривки з м’ячем; стрибки з імітуванням удару головою; спортивні ігри гандбол, баскетбол за спрощеними правилами з елементами футболу, зустрічні і колові естафети з подоланням смуги перешкод, з перенесенням, розстановкою та збиранням предметів, метанням у ціль, кидками та ловінням м’яча, стрибками й бігом у різних поєднаннях; прискорення та ривки з м’ячем; ривки до м’яча з наступним ударом по воротах;   стрибки з імітуванням удару головою та ногою; діставання підвішеного м’яча головою та ногою, у стрибку з місця і з розбігу; стрибки з місця і з розбігу з ударами головою чи ногою по м’ячах, підвішених на різній висоті; - тактико-технічна підготовка – вдосконалення набутих навичок, пересування, удари по м’ячу ногою, удари головою по м’ячу зменшеної ваги, зупинки м’яча, ведення м’яча, відволікальні дії (фінти) в умовах гри, відбирання м’яча, вкидання м’яча, жонглювання м’ячем, елементи гри воротаря, індивідуальні дії в нападі, групові дії в нападі, індивідуальні дії в захисті, групові дії в захисті. ВИЩИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ - 1-2 років навчання. Вдосконалення та закріплення набутих навичок спортивної майстерності по всім напрямках підготовки.


Заходи

Участь у міських, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, навчально-тренувальних зборах (відповідно до календара)