Краєзнавча журналістика (Плохотнюк Н.І.)

Краєзнавча журналістика (Плохотнюк Н.І.)


Про гурток

Розшукуємо молодь, яка  хоче навчитися створювати  власні журналістські роботи для ЗМІ,  друкуватися в професійних  газетах  та інтернет-виданнях, зокрема «КиеVвласть», «Вечірній Київ», «Український репортер». Якщо ти затятий мандрівник і дослідник, любиш знайомитися  з цікавими людьми й не боїшся знаходитись у центрі подій – тоді мерщій до нас! Гурток «Краєзнавча журналістика» шукає  кмітливих, творчих,  тал ановитих, сміливих, які не бояться братися за  журналістські розслідування. Ви випробуєте себе в ролі кореспондента, репортера та фоторепортера; Навчитеся брати інтерв’ю, писати замітки та репортажі, працювати в різних журналістських жанрах, проводити журналістські дослідження та розслідування; Ви будете брати участь у цікавих прес-конференціях,  виставках, концертах, зустрічах, конкурсах, у майстер-класах  від журналістів-практиків усіх галузей і видів журналістики: газетярів, телевізійників, інтернет-журналістів, блогерів,  фотожурналістів ; На вас чекає участь у Міжнародних фестивалях і форумах.  Ми вивчаємо наше місто й країну, шукаємо «гарячі» теми й цікавих людей, організовуємо екскурсії, подорожі, семінари.

Для дітей віком

13- 21 років


Викладач

Плохотнюк Наталія Іванівна

  • ОСВІТА: вища педагогічна, вища журналістська
  • ВИКЛАДАЄ: Основи журналістики (спецкурс «Репортери»), «Краєзнавчу журналістику» ( з основами психотехнік та надання домедичної допомоги)
  • ТЕЛЕФОН: (044) 280-92-91
  • email: nataliyun-press@ukr.net , natalalka.plohotnuk@gmail.com


Програма

На заняттях гуртка Ви випробуєте себе в ролі кореспондента, репортера та фоторепортера; навчитеся брати інтерв'ю, писати замітки та репортажі, проводити журналістські дослідження та розслідування; Ми вивчаємо наше місто й країну, шукаємо «гарячі» теми й  цікавих людей, організовуємо екскурсії, подорожі. Ми навчаємо  орієнтуватися на місцевості, основні топографічні назви столиці; складати літописи життя рідного краю; досліджувати Київ і Київщину; Ви навчитеся розробляти та проводити екскурсії рідним містом з пошуком цікавих тем для журналістських матеріалів.


Заходи

  • Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької журналістики "Прес-весна на Дніпрових схилах"
  • Міський конкурс шкільних редакцій столиці "Пресбій"
  • Міжнародний проєкт "М18 - Ми можемо більше!"
  • Творчий конкурс «Журналістське розслідування/дослідження «Київ крізь призму журналістики»