Косметологія 2-й рік навчання

ПРОФІЛЬНА ОСВІТА
Профільний курс

Косметологія 2-й рік навчання


Про гурток

Курс спрямовує на вивчення усіх аспектів культури догляду за тілом та зовнішністю з урахуванням фізіологічних та психологічних особливостей підлітків.

Для дітей віком

13-21 років


Викладач

Тищенко Євгенія Вікторівна

Освіта вища педагогічна; керівник гуртка "Косметологія". тел. +38(097)5620550, +38(044)2805117


Програма

Косметологія

МОДУЛЬ 1 СКЛАД КОСМЕТИЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ

ТЕОРІЯ Вимоги до косметичної продукції. Лікувальна косметика. Натуральна косметика. ПРАКТИКА Приготування відбілюючої маски. НАВИЧКИ Вміння виявляти шкідливі косметичні засоби залежно від їх складу.

МОДУЛЬ 2 ВИДИ КРЕМІВ

ТЕОРІЯ Дія кремів та їх особливість. ПРАКТИКА Приготування кремів. НАВИЧКИ Вміння обирати креми за різним призначенням.

МОДУЛЬ 3 ВИДИ МАСОК

ТЕОРІЯ Призначення масок залежно від складу та дії. ПРАКТИКА Приготування основи маски тривалого зберігання.Приготування масок з глиною. Приготування масок для різних типів шкіри. НАВИЧКИ Вміти готувати різні маски в домашніх умовах.

МОДУЛЬ 4 ДЕЯКІ КОСМЕТИЧНІ НЕДОЛІКИ ТА ЗАХВОРЮВАННЯ ШКІРИ, ЇХ ПРОФІЛАКТИКА.

ТЕОРІЯ Основні причини виникнення косметологічних проблем. ПРАКТИКА Приготування противугрового лосьйону. Ознайомлення з роботою дарсонвалізатора. НАВИЧКИ Догляд за шкірою обличчя та тіла з метою попередження виникнення акне. МОДУЛЬ 5 ВИДИ МАСАЖУ. ТЕОРІЯ Значення та протипоказання різних видів масажу у косметології. ПРАКТИКА Вправи з мімічної гімнастики. Вправи з самомасажу обличчя. НАВИЧКИ Оволодіння навичками з мімічної гімнастики та самомасажу.


Заходи

Профілактично-просвітницький проект "Мода шкідлива для здоров'я"

Scroll Up