Веслування на байдарках та каное

Веслування на байдарках та каное


Про гурток

Веслування на байдарках і каное - веслувальний вид спорту, в якому використовуються човни двох типів: байдарки та каное. Є олімпійським видом спорту з 1936 року.
Веслуванням на байдарках і каное займаються як чоловіки, так і жінки. Останнім часом в програму міжнародних змагань включаються змішані види (мікс).
Існують човни для одного учасника (одинаки), двох учасників (двійки) і чотирьох учасників (четвірки).
Змагання проводяться на різних дистанціях, як по прямій: 200 метрів, 500 метрів 1000 метрів - так і з поворотами по ходу дистанції: 5000 метрів.
Головна мета підготовки – перемога на Олімпійських іграх, Чемпіонатах та кубках світу, Європи, країни, області та міста.
Завдання: зміцнення здоров’я дітей, різнобічна фізична підготовка (легка атлетика, плавання, рухливі, спортивні ігри тощо); навчання засад техніки веслування і фізичних вправ; виявлення задатків і здібностей дітей; прищеплення стійкого інтересу до занять веслуванням; виховання спортивного характеру.
Особливу увагу приділити формуванню стійкого інтересу юних спортсменів до цілеспрямованого багаторічного спортивного удосконалення.

Обов’язкова вимога – уміння плавати

Для дітей віком

9-21 років


Викладач

Працює 5 тренерів-викладачів


Програма


Заходи

Scroll Up